کرونا و رعایت نکات بهداشتی هنگام کار روزمره با آیفون و لپ تاپ

با توجه به شرایط کرونا رعایت نکات بهداشتی هنگام کار روزمره با آیفون و لپ تاپ و … بسیار مهم و ضروری است و باید به آن توجه کنید.

این نکته به دلیل شیوع ویروس کرونا که مسری هم است اهمیت زیادی دارد و همه افراد باید هنگام استفاده از گوشی های موبایل، لپ تاپ و … تمام مسائل بهداشتی را رعایت کنند.

رعایت موارد بهداشتی برای دستگاه های هوشمند و در شرایط مختلف متفاوت است که در ادامه به بررسی این موارد در اپل اونیکس می پردازیم.

امروزه تلفن های هوشمند یک بخش جدا نشدنی از زندگی ما هستند، که ما از این دستگاه های هوشمند همیشه و در هر شرایطی مجبور هستیم که استفاده کنیم، که در شرایط کنونی این دستگاه ها بهترین راه برای انتقال ویروس هستند.

ما در طول روز در مکان های عمومی دست خود را به سطوح مختلف می زنیم و هم زمان از گوشی موبایل نیز استفاده می کنیم، به همین دلیل به محض رسیدن به منزل باید دست های خودمان را بشوریم و گوشی ها موبایل خود را تمیز کنیم.

برای تمیز و ضدعفونی کردن گوشی آیفون شما یک دستمال تمیز را با الکلی که با آب آن را رقیق کرده اید تمیز کنید و حتما بعد از این کار دست های خود را دوباره بشوئید.

اگر شما در محیط بیرون از آیپد یا مک بوک خود استفاده می کنید یا آن هارا برای استفاده در اختیار شخص دیگر می گذارید پس آیپد و مک بوک خود را نیز به همان روش توضیح داده شده ضدعفونی کنید.

به بخش ماوس، ترکپد و کیبورد توجه خیلی بیشتری داشته باشید چونکه دست شما بیشتر با این مکان ها تماس دارد.

ایرپاد خودرا به هیچ عنوان به کسی ندهید چون یک وسیله کاملا شخصی است و استفاده مشترک از آن به راحتی باعث انتقال هر نوع بیماری می شود.

اگر با دست آلوده به ایرپاد دست زدید یا روی زمین افتاد آن را با دستمال تمیز و الکل رقیق شده پاک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *