قیمت آیفون ۹ مشخص شد!

2 هفته پیش

شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً تا ماه آینده از آیفون ۹ رونمایی کند و حالا قیمت احتمالی این تلفن هوشمند در برخی از پیش بینی‌ها منتشر شده است.

بر اساس گزارش‌های موسسه فست کمپانی، شرکت اپل تصمیم دارد تا آیفون ۹ را با قیمت ۳۹۹ دلار آماده عرضه به بازار کند. تا پیش از این مینگ چی کو در مورد قیمت گذاری اپل برای آیفون ۹ صحبت‌هایی کرده بود و حالا مشخص شده است که این تلفن هوشمند به‌احتمال زیاد با همان قیمت پیش بینی شده آماده عرضه به بازار می‌شود.

قیمت آیفون ۹ از آن جهت روی ۳۹۹ دلار در نظر گرفته شده است که اپل تصمیم دارد تا این محصول را به‌عنوان ارزان قیمت‌ترین آیفون عرضه شده در سال ۲۰۲۰ میلادی آماده عرضه به بازار جهانی کند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا این تلفن هوشمند را با ظاهر مشابه با آیفون ۸ و سخت افزاری‌های آیفون ۱۱ آماده عرضه کند. این تلفن هوشمند دارای ۳ گیگابایت رم بوده و از تراشه A13 برای پردازش‌های خود استفاده می‌کند.

این تلفن هوشمند احتمالاً در دو ظرفیت ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت آماده عرضه به بازار می‌شود و اپل دو رنگ خاکستری فضایی و نقره‌ای را برای آن در نظر گرفته است. با این حال برخی از منابع اعلام کرده‌اند که نسخه قرمز رنگ آن نیز به‌عنوان مجموعه‌ای از محصولات (Product) RED آماده عرضه به بازار می‌شود. این تلفن هوشمند آخرین محصولی است که اپل با سیستم احراز هویت تاچ آیدی در زیر نمایشگر تلفن هوشمند آماده عرضه به بازار خواهد کرد.

اپل احتمالاً این تلفن هوشمند را در رویداد ماه مارس خود آماده عرضه به بازار می‌کند که ممکن است میزان عرضه آن در بازار جهانی تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا و تعطیلی گسترده کارخانه‌های چینی قرار گیرد.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه