مشکلات استفاده اپل آیدی های نامعتبر و کارتی

4 ماه پیش

به تازگی برخی از کاربران ایرانی با مشکلات مربوط به لاگین کردن در اپل آیدی مواجه شده‌اند که این مشکل ممکن است باعث ایجاد اختلال کامل در کارکرد دستگاه شود.

مشکل یاد شده از روزهای ابتدایی هفته جاری شروع شده است و طب آن، کاربران در زمان لاگین و وارد کردن رمز عبور اپل آیدی با پیام‌های مختلفی مواجه می‌شوند که طی آن دستگاه به اپل آیدی لاگین نمی‌شود. این کار باعث می‌شود تا کاربر فرایند وارد کردن رمز عبور اپل آیدی را بارها و بارها تکرار کند و در نهایت اپل آیدی از طرف شرکت اپل قفل می‌شود.

نکته مهم آن است که وارد کردن مکرر رمز اپل آیدی در دستگاه‌ها، باعث قفل شدن حساب کاربری و در نهایت اختلال در کارکرد دستگاه خواهد شد.

ریشه مشکل یاد شده این است که شرکت اپل از چند روز پیش، تمامی آی پی‌های ایران را مسدود کرده است و به کاربران اجازه لاگین کردن اپل آیدی را نمی‌دهد. به همین دلیل، کاربران باید برای لاگین کردن دستگاه به اپل آیدی مورد نظر خود، باید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنید.

به کاربران توصیه می‌شود تا در صورت مشاهده چنین مشکلی در دستگاه‌های خود، به هیچ وجه به صورت مکرر رمز عبور اپل آیدی را به صورت مکرر وارد نکنید و به جای آن، ابتدا اقدام به تغییر آی پی خود به آی پی کشور ثبت شده در اپل آیدی کنید و سپس برای لاگین کردن تلاش کنید.

گفتنی است که این مشکل تنها از طریق معتبر بودن اپل آیدی قابل حل است. در صورتی که از اپل آیدی‌های نامعتبر و کارتی استفاده می‌کنید، حتی تا پیش از قفل شدن حساب کاربری و دستگاهتان، اقدام به حذف آن‌ها از دستگاه کنید.

خرید اپل آیدی معتبر

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه