دانلود بازی Call of Duty برای آیفون و آیپد

۶

کال آف دیوتی موبایل به تازگی از طرف اکتیویژن آماده عرضه شده است و حالا مشخص شده است که این بازی در طول مدت زمانی کوتاه توانسته رکورد جدیدی را در اپ استور به ثبت برساند.

کال آف دیوتی موبایل قرار بود تجربه‌ای ویژه را به کاربران و طرفداران این سری از بازی‌های جنگی ارائه دهد و ارتباط آن‌ها را با این مجموعه از بازی‌های ویدیویی حفظ کند. اما حالا مشخص شده است که این بازی توانسته به راحتی رکورد فروش بسیاری از بازی‌های جنگی ارائه شده در اپ استور را بزند.

کال آف دیوتی موبایل در حال حاضر و در طول مدت زمانی کوتاه از مرز ۱۰۰ میلیون دانلود گذشته که رکورد بسیار قابل توجهی نسبت به بازی‌های جنگی نظیر پابجی موبایل و فورتنایت را به ثبت رسانده است.

این در حالی است که پابجی موبایل در حال حاضر ۲۸ میلیون دانلود و بازی فورتنایت در دستگاه‌های همراه مبتنی بر آی او اس و اندروید نزدیک به ۲۲٫۵ میلیون دانلود داشته است.

با این حال یکی دیگر از موارد جالب در مورد این بازی همراه جدید این است که کال آف دیوتی موبایل هنوز به صورت رسمی برای کاربران چینی آماده عرضه نشده است. این مسئله به معنای آن است که بازار پر جمعیت چین هنوز در آمار دانلود و نصب این بازی اضافه نشده است و هنوز این بازی جای رشد و افزایش تعداد دانلود در دستگاه‌های همراه را دارد. جالب اینجا است که این بازی توسط شرکت چینی تنسنت و با همکاری اکتیویژن توسعه یافته است.

بازی یاد شده در حال حاضر روی ۵۵٫۷ درصد از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس نصب شده و تا به همین امروز ۱۷٫۷ میلیون دلار درآمد از طریق پرداخت درون برنامه‌ای برای توسعه دهندگان داشته است.

 

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.