تولید آیفون SE 2 با طرحی شبیه به iPhone 8 وقدرت iPhone 11

4 ماه پیش

شایعات زیادی در طول یکی دو سال گذشته از آیفون اس ای ۲ منتشر شده است و حالا پیش بینی‌های مینگ چی کو حاکی از آن است که شرکت اپل احتمالاً این تلفن هوشمند را با ظاهر آیفون ۸ و قدرت پردازشی آیفون ۱۱ آماده عرضه به بازار می‌کند.

در گزارش جدید مینگ چی کو آمده است که اپل تصمیم دارد تا در ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی از آیفون اس ای ۲ رونمایی کند. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که این محصول قرار است در جریان اولین کنفرانس شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ که در مارس ۲۰۲۰ (فروردین ۱۳۹۹) برگزار می‌شود، رونمایی شود.

مینگ چی کو به تازگی گزارش خود را به وب سایت ۹to5mac ارائه داده است که در آن مشخص شده که اپل تصمیم دارد تا این بار آیفون اس ای جدید خود را با سایز ۴٫۷ اینچ و به عنوان آخرین تلفن هوشمندی که با ظاهر پیشین طراحی شده بودند را آماده عرضه به بازار کند.

این تلفن هوشمند آخرین گوشی هوشمند شرکت اپل خواهد بود که از سیستم احراز هویت مبتنی بر اثر انگشت یا همان تاچ آیدی به روش سنتی و روی دکمه هوم استفاده می‌کند. در این گزارش آمده است که اپل هیچ تغییری از لحاظ ظاهری در این تلفن هوشمند اعمال نمی‌کند و حتی لبه‌های کناری نمایشگر و پنل شیشه‌ای آن نیز به همان صورتی خواهد بود که اپل تا پیش از این در آیفون ۸ و نسخه‌های پیشین در نظر گرفته بود.

آیفون اس ای ۲ قرار است مجهز به ۳ گیگابایت رم و پردازنده A13 Bionic باشد که باعث می‌شود تا قدرت پردازشی و اجرای نرم افزاری این تلفن هوشمند همانند آیفون ۱۱ عرضه شده در سال ۲۰۱۹ باشد.

این تلفن هوشمند به احتمال زیاد اولین محصول از سری آیفون‌ها خواهد بود که در سال ۲۰۲۰ رونمایی می‌شود و اپل باقی محصولات خود را در سپتامبر ۲۰۲۰ آماده رونمایی و عرضه به بازار می‌کند.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه