گزارش دیگر در مورد عرضه آداپتور فست شارژ در بسته‌بندی آیفون ۱۱ منتشر شد

2 ماه پیش

نزدیک به یک سال است که شایعات مربوط به تلاش اپل برای عرضه آداپتورهای فست شارژ مبتنی بر درگاه یو اس بی تایپ سی در بسته‌بندی آیفون‌ها منتشر شده است و حالا برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این شارژر قرار است به همراه آیفون ۱۱ آماده عرضه به عموم کاربران شود.

بر اساس توییت جدید حساب کاربری ChargerLAB شرکت اپل تولید انبوه آداپتورهای ۵ واتی خود را کاهش داده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک آداپتورهای فست شارژ مبتنی بر درگاه یو اس بی تایپ سی را آماده عرضه به عموم کاربران کند. این آداپتور قرار است به همراه یک کابل تبدیل لایتنینگ به تایپ سی آماده عرضه شود و اپل به طور کامل بسته‌بندی آیفون‌های جدید خود را تغییر خواهد داد.

شرکت اپل از سال ۲۰۱۷ اقدام به ارائه قابلیت پشتیبانی از سیستم شارژ سریع در آیفون‌های خود کرد. بر این اساس آیفون ۸ و ۹ پلاس به همراه آیفون X در سال ۲۰۱۷ و آیفون XS، XS Max و XR در سال ۲۰۱۸ آماده ارائه شد. با این حال شرکت اپل در بسته‌بندی تمامی این محصولات از شارژ ۵ واتی به همراه کابل لایتنینگ به USB-A استفاده کرده بود.

با این حال گزارش‌های جدید حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۱۹ و مشخصاً سه سال پس از آماده سازی و عرضه اولین نسخه آیفون‌های مبتنی بر فست شارژ، آداپتورهای مبتنی بر این سیستم شارژ سریع را به همراه درگاه یو اس بی تایپ سی آماده عرضه به‌تمامی کاربران کند.

در صورت صحت داشت این شایعات، می‌توان پیش بینی کرد که شرکت اپل قیمت آیفون‌های خود در سال ۲۰۱۹ میلادی را نسبت به سال‌های گذشته افزایش دهد که این مسئله به محتویات درون جعبه این دستگاه‌ها مربوط خواهد بود.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه