شایعات مربوط به برگزاری کنفرانس اپل در روز نوزدهم شهریور تائید شد

2 ماه پیش

شرکت اپل تصمیم دارد تا به صورت رسمی مراسم سوم خود در سال ۲۰۱۹ را برای رونمایی از محصولات جدید شامل آیفون ۱۱ را در روز دهم سپتامبر ۲۰۱۹ معادل نوزدهم شهریور ۱۳۹۸ برگزار کند.

اپل از روز گذشته هفتمین بتای سیستم عامل آی او اس ۱۳ را آماده عرضه به توسعه دهندگان کرده بود که بررسی آن‌ها نشان می‌دهد که اپل به صورت کاملاً نامحسوس اطلاعاتی در مورد رونمایی از آیفون ۱۱ مبتنی بر این سیستم عامل در تاریخ نوزدهم شهریور یا همان دهم سپتامبر داده است.

بر اساس اطلاعاتی که وب سایت iHelp BR منتشر کرده، یک فایل تصویری در بتای جدید آی او اس ۱۳ وجود داشت که روی آن تاریخ دهم سپتامبر ۲۰۱۹ به همراه عبارت HoldForRelease به معنای «منتظر عرضه باشید» به چشم می‌خورد. علاوه بر این، تاریخ یاد شده در هوم اسکرین بتای جدید آی او اس ۱۳ روی تاریخ دهم سپتامبر قرار گرفته است.

این مسئله نشان می‌دهد که به طور کل شرکت اپل تصمیم دارد تا در تاریخ یاد شده اقدام به برگزاری کنفرانس پاییزی خود کرده و از محصولات جدید خود رونمایی کند. گفتنی است که در جریان این کنفرانس قرار است آیفون ۱۱ به همراه دو مدل دیگر از تلفن‌های هوشمند آیفون آماده عرضه شود.

در جریان این کنفرانس قرار است محصولات جدید شرکت اپل شامل سه مدل جدید آیفون، نسل جدید اپل واچ در کنار آیپدهای جدید رونمایی شود. البته تمامی موارد منتشر شده در مورد محصولات معرفی شده در جریان این کنفرانس در حد شایعه هستند و هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد معرفی آیپدهای جدید در جریان این رویداد وجود نداشته است. با این حال احتمال معرفی آیفون‌های جدید با عنوان آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ مکس یا آیفون ۱۱ پرو در جریان این رویداد محتمل‌تر است.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه