سبز تیره به رنگ بندی آیفون ۱۱R اضافه می‌شود

2 ماه پیش

شرکت اپل تا یک ماه دیگر کنفرانس سپتامبر خود را برای معرفی محصولات جدید برگزار می‌کند و طی آن آیفون‌های جدید و از جمله آن‌ها آیفون ۱۱ آر را با رنگ بندی جدید آماده عرضه می‌کند. بررسی‌های اولیه و گزارش‌هایی که امروزه منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل سبز تیره را به رنگ بندی آیفون ۱۱ آر اضافه می‌کند.

اپل در حال حاضر آیفون XR را در شش رنگ بندی متفاوت آماده عرضه به بازار جهانی کرده است و حالا بررسی‌ها حاکی از آن است که این شرکت تصمیم دارد تا یکی از گزینه‌ها را از رنگ بندی آیفون ۱۱ آر حذف کند و به‌جای آن سبز تیره را جایگزین کند.

اپل یکی از رنگ‌های کم فروش آیفون XR را حذف می‌کند تا از آن طریق بتواند رنگ جدید را وارد چرخه بازاریابی و فروش محصولات تلفن هوشمند خود کند. اپل در کنار استفاده از رنگ سبز تیره در رنگ بندی آیفون ۱۱ آر تلاش دارد تا پنل پشتی این تلفن‌های هوشمند را نیز تغییر دهد تا از آن طریق ظاهر متفاوت و ویژه را به محصولات جدید خود بدهد و علاوه بر آن مقاومت پنل پشتی این محصول را افزایش دهد.

استفاده از پنل شیشه‌ای مات علاوه بر افزایش سطح مقاومت و جلوه زیباتر به آیفون‌های جدید شرکت اپل باعث هیچ گونه اختلالی در روند استفاده از سیستم شارژ بی‌سیم نمی‌شود و کاربران می‌توانند همانند سابق از تمامی قابلیت‌های ارائه شده در این تلفن‌های هوشمند استفاده کنند.

اپل در سپتامبر سال جاری میلادی تصمیم دارد از سه مدل جدید از تلفن‌های هوشمند آیفون با عنوان آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ مکس یا پرو و آیفون ۱۱ آر رونمایی کند. این محصولات دارای تغییرات ویژه‌ای در زمینه دوربین هستند و تعداد لنز دوربین‌های آن‌ها نسبت به نسل‌های قبلی افزایش پیدا کرده است.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه