تنها یک ماه تا زمان معرفی آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو باقی مانده است

2 ماه پیش

شرکت اپل هر ساله در جریان کنفرانس پاییزی خود که در ماه سپتامبر برگزار می‌کند، از سری جدید تلفن‌های هوشمند و برخی دیگر از محصولات فیزیکی دیگر رونمایی می‌کند که حالا این شرکت تا یک ماه دیگر کنفرانس امسال را برای معرفی آنچه امروزه با عنوان آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ مکس شناخته می‌شود را برگزار کند.

برخی از شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مختلف حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا این کنفرانس را در روز دهم سپتامبر آماده برگزاری کند. این در حالی است که شرکت اپل در طول دو سال گذشته کنفرانس پاییزی خود را در روز ۱۲ سپتامبر، معادل بیست و یکم شهریور برگزار کرده است. اپل همواره تلاش می‌کند تا سومین کنفرانس سالانه خود را در روزی غیر از یازدهم سپتامبر برگزار کند تا زمان معرفی آیفون‌های جدید با واقع تاریخی منفی این روز تداخل پیدا نکند.

بر این اساس پیش بینی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا کنفرانس جدید خود را در روز دهم سپتامبر ۲۰۱۹، معادل نوزدهم سپتامبر شهریور ۱۳۹۸ برگزار کند. این شایعه توسط صفحه اینستاگرام The Apple Hub منتشر شده است که به احتمال زیاد نیز با واقعیت تطابق دارد.

اپل به احتمال زیاد در جریان این کنفرانس از آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو یا مکس رونمایی می‌کند که مجهز به دوربین سه لنز در یک قالب ویژه مربعی شکل است. با این حال این اطلاعات به صورت دقیق توسط هیچ منبع خبری قابل اعتماد دیگری تائید نشده است و هنوز معلوم نیست که تاریخ دقیق برگزاری این رویداد و محصولات معرفی شده در جریان آن چه خواهند بود.

با این حال آنچه می‌توان مطمئن بود این است که شرکت اپل حداکثر تا یک ماه دیگر کنفرانس سوم سال ۲۰۱۹ خود را برای معرفی محصولات سخت افزاری جدید برگزار می‌کند.

0
نویسنده مطلب حسین سامقانی
Web Designer

بدون دیدگاه